PERCU CLAUDIU

#
Nume
PERCU CLAUDIU
Nationality
rou România
Aliniere
Goalkeeper
Current Team
BANEASA
Past Teams
ASOCIATIA V GHIKA, COLEGIUL SF IOSIF
Leagues
Liga a 2 a Toamna 2017, Liga 1 2017, L1 P 2018, Liga a 2 a 2016, Cupa Catholica la Fotbal
Sezoane
Toamna 2017, Primavara 2017, Toamna 2016, Toamna 2018, Primavara 2018
Varsta
30

Liga a 2 a Toamna 2017

SezonClubGoalsAssistsYellow CardsRed CardsAppearancesWin RatioDraw RatioLoss RatioOwn Goals
Toamna 2017ASOCIATIA V GHIKA4000580.000.0020.000
Total-4000580.000.0020.000

Liga a 2 a 2016

SezonClubGoalsAssistsYellow CardsRed CardsAppearancesWin RatioDraw RatioLoss RatioOwn Goals
Toamna 2016COLEGIUL SF IOSIF2010757.140.0042.860
Total-2010757.140.0042.860

Liga 1 2017

SezonClubGoalsAssistsYellow CardsRed CardsAppearancesWin RatioDraw RatioLoss RatioOwn Goals
Primavara 2017COLEGIUL SF IOSIF001040.0025.0075.000
Total-001040.0025.0075.000

L1 P 2018

SezonClubGoalsAssistsYellow CardsRed CardsAppearancesWin RatioDraw RatioLoss RatioOwn Goals
Primavara 2018ASOCIATIA V GHIKA0000616.6716.6766.670
Total-0000616.6716.6766.670

Cupa Catholica la Fotbal

SezonClubGoalsAssistsYellow CardsRed CardsAppearancesWin RatioDraw RatioLoss RatioOwn Goals
Toamna 2018BANEASA0000540.000.0060.001
Total-0000540.747.4151.851

Career Total

SezonGoalsAssistsYellow CardsRed CardsAppearancesWin RatioDraw RatioLoss RatioOwn Goals
Toamna 20174000580.000.0020.000
Primavara 2017001040.0025.0075.000
Toamna 20162010757.140.0042.860
Toamna 20180000540.000.0060.001
Primavara 20180000616.6716.6766.670
Total60202740.747.4151.851

Rezultate

Cupa Catholica la Fotbal
Toamna 2018

Cupa Catholica la Fotbal
Toamna 2018

Cupa Catholica la Fotbal
Toamna 2018
Oratoriul Sf Leonardo Murialdo

Cupa Catholica la Fotbal
Toamna 2018
Oratoriul Sf Leonardo Murialdo

Cupa Catholica la Fotbal
Toamna 2018
Oratoriul Sf Leonardo Murialdo

L1 P 2018
Primavara 2018
Oratoriul Sf Leonardo Murialdo

L1 P 2018
Primavara 2018
Oratoriul Sf Leonardo Murialdo

L1 P 2018
Primavara 2018
Oratoriul Sf Leonardo Murialdo

L1 P 2018
Primavara 2018
Oratoriul Sf Leonardo Murialdo

L1 P 2018
Primavara 2018
Oratoriul Sf Leonardo Murialdo

L1 P 2018
Primavara 2018
Oratoriul Sf Leonardo Murialdo

L1 P 2018
Primavara 2018
Oratoriul Sf Leonardo Murialdo

Liga a 2 a Toamna 2017
Toamna 2017
Oratoriul Sf Leonardo Murialdo

Liga a 2 a Toamna 2017
Toamna 2017
Oratoriul Sf Leonardo Murialdo

Liga a 2 a Toamna 2017
Toamna 2017
Oratoriul Sf Leonardo Murialdo

Liga a 2 a Toamna 2017
Toamna 2017
Oratoriul Sf Leonardo Murialdo

Liga a 2 a Toamna 2017
Toamna 2017

Liga a 2 a Toamna 2017
Toamna 2017
Oratoriul Sf Leonardo Murialdo

Liga a 2 a Toamna 2017
Toamna 2017

Liga 1 2017
Primavara 2017
Oratoriul Sf Leonardo Murialdo

Liga 1 2017
Primavara 2017
Oratoriul Sf Leonardo Murialdo

Liga 1 2017
Primavara 2017
Oratoriul Sf Leonardo Murialdo

Liga 1 2017
Primavara 2017
Oratoriul Sf Leonardo Murialdo

Liga 1 2017
Primavara 2017
Oratoriul Sf Leonardo Murialdo

Liga a 2 a 2016
Toamna 2016
Oratoriul Sf Leonardo Murialdo

Liga a 2 a 2016
Toamna 2016

Liga a 2 a 2016
Toamna 2016
Oratoriul Sf Leonardo Murialdo

Liga a 2 a 2016
Toamna 2016
Oratoriul Sf Leonardo Murialdo

Liga a 2 a 2016
Toamna 2016
Oratoriul Sf Leonardo Murialdo

Liga a 2 a 2016
Toamna 2016
Oratoriul Sf Leonardo Murialdo

Liga a 2 a 2016
Toamna 2016
Oratoriul Sf Leonardo Murialdo

FOTBAL&FOTBAL