7 CIBOTARIU ADRIAN

#
7
Nume
CIBOTARIU ADRIAN
Nationality
rou România
Current Team
BANEASA
Past Teams
BANEASA
Leagues
Liga a 2 a 2017, L1 P 2018, Liga 1 Toamna 2017, Liga 1 2016, Cupa Catholica la Fotbal
Sezoane
Toamna 2017, Primavara 2017, Toamna 2016, Toamna 2018, Primavara 2018
Varsta
29

Liga a 2 a 2017

SezonClubGoalsAssistsYellow CardsRed CardsAppearancesWin RatioDraw RatioLoss RatioOwn Goals
Primavara 2017BANEASA10005100.000.000.000
Total-10005100.000.000.000

Liga 1 Toamna 2017

SezonClubGoalsAssistsYellow CardsRed CardsAppearancesWin RatioDraw RatioLoss RatioOwn Goals
Toamna 2017BANEASA0000520.000.0080.000
Total-0000520.000.0080.000

Liga 1 2016

SezonClubGoalsAssistsYellow CardsRed CardsAppearancesWin RatioDraw RatioLoss RatioOwn Goals
Total-0.0040.0060.00

L1 P 2018

SezonClubGoalsAssistsYellow CardsRed CardsAppearancesWin RatioDraw RatioLoss RatioOwn Goals
Primavara 2018BANEASA1000966.670.0033.330
Total-1000966.670.0033.330

Cupa Catholica la Fotbal

SezonClubGoalsAssistsYellow CardsRed CardsAppearancesWin RatioDraw RatioLoss RatioOwn Goals
Toamna 2018BANEASA3000540.000.0060.000
Total-3000548.286.9044.830

Career Total

SezonGoalsAssistsYellow CardsRed CardsAppearancesWin RatioDraw RatioLoss RatioOwn Goals
Toamna 20170000520.000.0080.000
Primavara 201710005100.000.000.000
Toamna 2016100050.0040.0060.000
Toamna 20183000540.000.0060.000
Primavara 20181000966.670.0033.330
Total60002948.286.9044.830

Rezultate

Cupa Catholica la Fotbal
Toamna 2018

Cupa Catholica la Fotbal
Toamna 2018

Cupa Catholica la Fotbal
Toamna 2018
Oratoriul Sf Leonardo Murialdo

Cupa Catholica la Fotbal
Toamna 2018
Oratoriul Sf Leonardo Murialdo

Cupa Catholica la Fotbal
Toamna 2018
Oratoriul Sf Leonardo Murialdo

L1 P 2018
Primavara 2018
Oratoriul Sf Leonardo Murialdo

L1 P 2018
Primavara 2018
Oratoriul Sf Leonardo Murialdo

L1 P 2018
Primavara 2018
Oratoriul Sf Leonardo Murialdo

L1 P 2018
Primavara 2018
Oratoriul Sf Leonardo Murialdo

L1 P 2018
Primavara 2018
Oratoriul Sf Leonardo Murialdo

L1 P 2018
Primavara 2018
Oratoriul Sf Leonardo Murialdo

L1 P 2018
Primavara 2018
Oratoriul Sf Leonardo Murialdo

L1 P 2018
Primavara 2018
Oratoriul Sf Leonardo Murialdo

L1 P 2018
Primavara 2018
Oratoriul Sf Leonardo Murialdo

Liga 1 Toamna 2017
Toamna 2017
Oratoriul Sf Leonardo Murialdo

Liga 1 Toamna 2017
Toamna 2017

Liga 1 Toamna 2017
Toamna 2017
Oratoriul Sf Leonardo Murialdo

Liga 1 Toamna 2017
Toamna 2017
Oratoriul Sf Leonardo Murialdo

Liga 1 Toamna 2017
Toamna 2017
Oratoriul Sf Leonardo Murialdo

Liga a 2 a 2017
Primavara 2017
Oratoriul Sf Leonardo Murialdo

Liga a 2 a 2017
Primavara 2017
Oratoriul Sf Leonardo Murialdo

Liga a 2 a 2017
Primavara 2017
Oratoriul Sf Leonardo Murialdo

Liga a 2 a 2017
Primavara 2017
Oratoriul Sf Leonardo Murialdo

Liga a 2 a 2017
Primavara 2017
Oratoriul Sf Leonardo Murialdo

Liga 1 2016
Toamna 2016
Oratoriul Sf Leonardo Murialdo

Liga 1 2016
Toamna 2016
Oratoriul Sf Leonardo Murialdo

Liga 1 2016
Toamna 2016
Oratoriul Sf Leonardo Murialdo

Liga 1 2016
Toamna 2016
Oratoriul Sf Leonardo Murialdo

Liga 1 2016
Toamna 2016
Oratoriul Sf Leonardo Murialdo

FOTBAL&FOTBAL