10 BOGATU MARIAN

#
10
Nume
BOGATU MARIAN
Nationality
rou România
Current Team
BANEASA
Past Teams
BANEASA
Leagues
Liga a 2 a 2017, L1 P 2018, Liga 1 Toamna 2017, Liga 1 2016, Cupa Catholica la Fotbal
Sezoane
Toamna 2017, Primavara 2017, Toamna 2016, Toamna 2018, Primavara 2018
Varsta
25

Liga a 2 a 2017

SezonClubGoalsAssistsYellow CardsRed CardsAppearancesWin RatioDraw RatioLoss RatioOwn Goals
Primavara 2017BANEASA170005100.000.000.000
Total-170005100.000.000.000

Liga 1 Toamna 2017

SezonClubGoalsAssistsYellow CardsRed CardsAppearancesWin RatioDraw RatioLoss RatioOwn Goals
Toamna 2017BANEASA6000520.000.0080.000
Total-6000520.000.0080.000

Liga 1 2016

SezonClubGoalsAssistsYellow CardsRed CardsAppearancesWin RatioDraw RatioLoss RatioOwn Goals
Total-0.0040.0060.00

L1 P 2018

SezonClubGoalsAssistsYellow CardsRed CardsAppearancesWin RatioDraw RatioLoss RatioOwn Goals
Primavara 2018BANEASA6000966.670.0033.330
Total-6000966.670.0033.330

Cupa Catholica la Fotbal

SezonClubGoalsAssistsYellow CardsRed CardsAppearancesWin RatioDraw RatioLoss RatioOwn Goals
Toamna 2018BANEASA5000540.000.0060.000
Total-5000548.286.9044.830

Career Total

SezonGoalsAssistsYellow CardsRed CardsAppearancesWin RatioDraw RatioLoss RatioOwn Goals
Toamna 20176000520.000.0080.000
Primavara 2017170005100.000.000.000
Toamna 2016800050.0040.0060.000
Toamna 20185000540.000.0060.000
Primavara 20186000966.670.0033.330
Total420002948.286.9044.830

Rezultate

Cupa Catholica la Fotbal
Toamna 2018

Cupa Catholica la Fotbal
Toamna 2018

Cupa Catholica la Fotbal
Toamna 2018
Oratoriul Sf Leonardo Murialdo

Cupa Catholica la Fotbal
Toamna 2018
Oratoriul Sf Leonardo Murialdo

Cupa Catholica la Fotbal
Toamna 2018
Oratoriul Sf Leonardo Murialdo

L1 P 2018
Primavara 2018
Oratoriul Sf Leonardo Murialdo

L1 P 2018
Primavara 2018
Oratoriul Sf Leonardo Murialdo

L1 P 2018
Primavara 2018
Oratoriul Sf Leonardo Murialdo

L1 P 2018
Primavara 2018
Oratoriul Sf Leonardo Murialdo

L1 P 2018
Primavara 2018
Oratoriul Sf Leonardo Murialdo

L1 P 2018
Primavara 2018
Oratoriul Sf Leonardo Murialdo

L1 P 2018
Primavara 2018
Oratoriul Sf Leonardo Murialdo

L1 P 2018
Primavara 2018
Oratoriul Sf Leonardo Murialdo

L1 P 2018
Primavara 2018
Oratoriul Sf Leonardo Murialdo

Liga 1 Toamna 2017
Toamna 2017
Oratoriul Sf Leonardo Murialdo

Liga 1 Toamna 2017
Toamna 2017

Liga 1 Toamna 2017
Toamna 2017
Oratoriul Sf Leonardo Murialdo

Liga 1 Toamna 2017
Toamna 2017
Oratoriul Sf Leonardo Murialdo

Liga 1 Toamna 2017
Toamna 2017
Oratoriul Sf Leonardo Murialdo

Liga a 2 a 2017
Primavara 2017
Oratoriul Sf Leonardo Murialdo

Liga a 2 a 2017
Primavara 2017
Oratoriul Sf Leonardo Murialdo

Liga a 2 a 2017
Primavara 2017
Oratoriul Sf Leonardo Murialdo

Liga a 2 a 2017
Primavara 2017
Oratoriul Sf Leonardo Murialdo

Liga a 2 a 2017
Primavara 2017
Oratoriul Sf Leonardo Murialdo

Liga 1 2016
Toamna 2016
Oratoriul Sf Leonardo Murialdo

Liga 1 2016
Toamna 2016
Oratoriul Sf Leonardo Murialdo

Liga 1 2016
Toamna 2016
Oratoriul Sf Leonardo Murialdo

Liga 1 2016
Toamna 2016
Oratoriul Sf Leonardo Murialdo

Liga 1 2016
Toamna 2016
Oratoriul Sf Leonardo Murialdo

FOTBAL&FOTBAL