6 BACIU SEBASTIAN

#
6
Nume
BACIU SEBASTIAN
Nationality
rou România
Current Team
CATHOLIC OLD BOYS
Past Teams
BANEASA
Leagues
Liga a 2 a 2017, Liga 1 Toamna 2017, L1 P 2018, CN FOTBAL, Cupa Catholica la Fotbal, Liga 1 2016
Sezoane
Toamna 2019, Toamna 2017, Toamna 2016, Primavara 2017, Primavara 2018, Toamna 2018
Varsta
28

Liga 1 Toamna 2017

SezonClubGoalsAssistsYellow CardsRed CardsAppearancesWin RatioDraw RatioLoss RatioOwn Goals
Toamna 2017BANEASA0000520.000.0080.000
Total-0000520.000.0080.000

Liga a 2 a 2017

SezonClubGoalsAssistsYellow CardsRed CardsAppearancesWin RatioDraw RatioLoss RatioOwn Goals
Primavara 2017BANEASA50005100.000.000.000
Total-50005100.000.000.000

Liga 1 2016

SezonClubGoalsAssistsYellow CardsRed CardsAppearancesWin RatioDraw RatioLoss RatioOwn Goals
Total-0.0040.0060.00

L1 P 2018

SezonClubGoalsAssistsYellow CardsRed CardsAppearancesWin RatioDraw RatioLoss RatioOwn Goals
Primavara 2018BANEASA9001966.670.0033.330
Total-9001966.670.0033.330

Cupa Catholica la Fotbal

SezonClubGoalsAssistsYellow CardsRed CardsAppearancesWin RatioDraw RatioLoss RatioOwn Goals
Toamna 2018BANEASA1000540.000.0060.000
Total-1000548.286.9044.830

CN FOTBAL

SezonClubGoalsAssistsYellow CardsRed CardsAppearancesWin RatioDraw RatioLoss RatioOwn Goals
Toamna 2019CATHOLIC OLD BOYS000000000
Total-000000000

Career Total

SezonGoalsAssistsYellow CardsRed CardsAppearancesWin RatioDraw RatioLoss RatioOwn Goals
Toamna 2019000000000
Toamna 20170000520.000.0080.000
Toamna 2016100050.0040.0060.000
Primavara 201750005100.000.000.000
Primavara 20189001966.670.0033.330
Toamna 20181000540.000.0060.000
Total160012948.286.9044.830

Rezultate

Cupa Catholica la Fotbal
Toamna 2018

Cupa Catholica la Fotbal
Toamna 2018

Cupa Catholica la Fotbal
Toamna 2018
Oratoriul Sf Leonardo Murialdo

Cupa Catholica la Fotbal
Toamna 2018
Oratoriul Sf Leonardo Murialdo

Cupa Catholica la Fotbal
Toamna 2018
Oratoriul Sf Leonardo Murialdo

L1 P 2018
Primavara 2018
Oratoriul Sf Leonardo Murialdo

L1 P 2018
Primavara 2018
Oratoriul Sf Leonardo Murialdo

L1 P 2018
Primavara 2018
Oratoriul Sf Leonardo Murialdo

L1 P 2018
Primavara 2018
Oratoriul Sf Leonardo Murialdo

L1 P 2018
Primavara 2018
Oratoriul Sf Leonardo Murialdo

L1 P 2018
Primavara 2018
Oratoriul Sf Leonardo Murialdo

L1 P 2018
Primavara 2018
Oratoriul Sf Leonardo Murialdo

L1 P 2018
Primavara 2018
Oratoriul Sf Leonardo Murialdo

L1 P 2018
Primavara 2018
Oratoriul Sf Leonardo Murialdo

Liga 1 Toamna 2017
Toamna 2017
Oratoriul Sf Leonardo Murialdo

Liga 1 Toamna 2017
Toamna 2017

Liga 1 Toamna 2017
Toamna 2017
Oratoriul Sf Leonardo Murialdo

Liga 1 Toamna 2017
Toamna 2017
Oratoriul Sf Leonardo Murialdo

Liga 1 Toamna 2017
Toamna 2017
Oratoriul Sf Leonardo Murialdo

Liga a 2 a 2017
Primavara 2017
Oratoriul Sf Leonardo Murialdo

Liga a 2 a 2017
Primavara 2017
Oratoriul Sf Leonardo Murialdo

Liga a 2 a 2017
Primavara 2017
Oratoriul Sf Leonardo Murialdo

Liga a 2 a 2017
Primavara 2017
Oratoriul Sf Leonardo Murialdo

Liga a 2 a 2017
Primavara 2017
Oratoriul Sf Leonardo Murialdo

Liga 1 2016
Toamna 2016
Oratoriul Sf Leonardo Murialdo

Liga 1 2016
Toamna 2016
Oratoriul Sf Leonardo Murialdo

Liga 1 2016
Toamna 2016
Oratoriul Sf Leonardo Murialdo

Liga 1 2016
Toamna 2016
Oratoriul Sf Leonardo Murialdo

Liga 1 2016
Toamna 2016
Oratoriul Sf Leonardo Murialdo

FOTBAL&FOTBAL