BOTIRCA DANIEL

#
Nume
BOTIRCA DANIEL
Nationality
rou România
Current Team
COLEGIUL SF IOSIF
Past Teams
CLUB LINX, COLEGIUL SF IOSIF, IX A, SFANTA TEREZA, SFANTA TEREZA 2
Leagues
Liga a 2 a Toamna 2017, Liga a 2 a 2017, L1 P 2018, Grupa B, Cupa Catholica la Fotbal, Liga a 2 a 2016
Sezoane
Toamna 2017, Primavara 2017, Toamna 2016, Toamna 2018, Primavara 2018
Varsta
17

Liga a 2 a 2017

SezonClubGoalsAssistsYellow CardsRed CardsAppearancesWin RatioDraw RatioLoss RatioOwn Goals
Primavara 2017CLUB LINX200050.000.00100.000
Total-200050.000.00100.000

Liga a 2 a Toamna 2017

SezonClubGoalsAssistsYellow CardsRed CardsAppearancesWin RatioDraw RatioLoss RatioOwn Goals
Toamna 2017SFANTA TEREZA 2500040.000.00100.000
Total-500040.000.00100.000

Liga a 2 a 2016

SezonClubGoalsAssistsYellow CardsRed CardsAppearancesWin RatioDraw RatioLoss RatioOwn Goals
Toamna 2016COLEGIUL SF IOSIF0000757.140.0042.860
Total-0000757.140.0042.860

L1 P 2018

SezonClubGoalsAssistsYellow CardsRed CardsAppearancesWin RatioDraw RatioLoss RatioOwn Goals
Primavara 2018SFANTA TEREZA000050.000.00100.001
Total-000050.000.00100.001

Grupa B

SezonClubGoalsAssistsYellow CardsRed CardsAppearancesWin RatioDraw RatioLoss RatioOwn Goals
Toamna 2016IX A3000250.000.0050.000
Total-3000250.000.0050.000

Cupa Catholica la Fotbal

SezonClubGoalsAssistsYellow CardsRed CardsAppearancesWin RatioDraw RatioLoss RatioOwn Goals
Toamna 2018COLEGIUL SF IOSIF100030.000.00100.000
Total-1000315.380.0084.620

Career Total

SezonGoalsAssistsYellow CardsRed CardsAppearancesWin RatioDraw RatioLoss RatioOwn Goals
Toamna 2017500060.000.00100.000
Primavara 2017200050.000.00100.000
Toamna 20163000955.560.0044.440
Toamna 2018100030.000.00100.000
Primavara 2018000050.000.00100.001
Total110002817.860.0082.141

Rezultate

Cupa Catholica la Fotbal
Toamna 2018

Cupa Catholica la Fotbal
Toamna 2018
Oratoriul Sf Leonardo Murialdo

Cupa Catholica la Fotbal
Toamna 2018
Oratoriul Sf Leonardo Murialdo

L1 P 2018
Primavara 2018
Oratoriul Sf Leonardo Murialdo

L1 P 2018
Primavara 2018
Oratoriul Sf Leonardo Murialdo

L1 P 2018
Primavara 2018
Oratoriul Sf Leonardo Murialdo

L1 P 2018
Primavara 2018
Oratoriul Sf Leonardo Murialdo

L1 P 2018
Primavara 2018
Oratoriul Sf Leonardo Murialdo

L1 P 2018
Primavara 2018
Oratoriul Sf Leonardo Murialdo

L1 P 2018
Primavara 2018
Oratoriul Sf Leonardo Murialdo

Liga a 2 a Toamna 2017
Toamna 2017
Oratoriul Sf Leonardo Murialdo

Liga a 2 a Toamna 2017
Toamna 2017
Oratoriul Sf Leonardo Murialdo

Liga a 2 a Toamna 2017
Toamna 2017

Liga a 2 a Toamna 2017
Toamna 2017

Liga 1 Toamna 2017
Toamna 2017
Oratoriul Sf Leonardo Murialdo

Liga 1 Toamna 2017
Toamna 2017
Oratoriul Sf Leonardo Murialdo

Liga a 2 a Toamna 2017
Toamna 2017

Liga a 2 a 2017
Primavara 2017
Oratoriul Sf Leonardo Murialdo

Liga a 2 a 2017
Primavara 2017
Oratoriul Sf Leonardo Murialdo

Liga a 2 a 2017
Primavara 2017
Oratoriul Sf Leonardo Murialdo

Liga a 2 a 2017
Primavara 2017
Oratoriul Sf Leonardo Murialdo

Liga a 2 a 2017
Primavara 2017
Oratoriul Sf Leonardo Murialdo

Liga a 2 a 2016
Toamna 2016
Oratoriul Sf Leonardo Murialdo

Liga a 2 a 2016
Toamna 2016

Grupa B
Toamna 2016

Grupa B
Toamna 2016

Liga a 2 a 2016
Toamna 2016
Oratoriul Sf Leonardo Murialdo

Liga a 2 a 2016
Toamna 2016
Oratoriul Sf Leonardo Murialdo

Liga a 2 a 2016
Toamna 2016
Oratoriul Sf Leonardo Murialdo

Liga a 2 a 2016
Toamna 2016
Oratoriul Sf Leonardo Murialdo

Liga a 2 a 2016
Toamna 2016
Oratoriul Sf Leonardo Murialdo

FOTBAL&FOTBAL