BOGDAN LUCIAN

#
Nume
BOGDAN LUCIAN
Nationality
rou România
Current Team
COLEGIUL SF IOSIF
Past Teams
COLEGIUL SF IOSIF, SFANTA TEREZA
Leagues
Liga 1 Toamna 2017, Liga 1 2017, L1 P 2018, Liga a 2 a 2016, Cupa Catholica la Fotbal
Sezoane
Toamna 2017, Primavara 2017, Toamna 2016, Toamna 2018, Primavara 2018
Varsta
2

Liga a 2 a 2016

SezonClubGoalsAssistsYellow CardsRed CardsAppearancesWin RatioDraw RatioLoss RatioOwn Goals
Toamna 2016COLEGIUL SF IOSIF3000757.140.0042.860
Total-3000757.140.0042.860

Liga 1 Toamna 2017

SezonClubGoalsAssistsYellow CardsRed CardsAppearancesWin RatioDraw RatioLoss RatioOwn Goals
Toamna 2017SFANTA TEREZA000050.000.00100.000
Total-000050.000.00100.000

Liga 1 2017

SezonClubGoalsAssistsYellow CardsRed CardsAppearancesWin RatioDraw RatioLoss RatioOwn Goals
Primavara 2017COLEGIUL SF IOSIF200040.0025.0075.000
Total-200040.0025.0075.000

L1 P 2018

SezonClubGoalsAssistsYellow CardsRed CardsAppearancesWin RatioDraw RatioLoss RatioOwn Goals
Primavara 2018SFANTA TEREZA000050.000.00100.000
Total-000050.000.00100.000

Cupa Catholica la Fotbal

SezonClubGoalsAssistsYellow CardsRed CardsAppearancesWin RatioDraw RatioLoss RatioOwn Goals
Toamna 2018COLEGIUL SF IOSIF000030.000.00100.000
Total-0000316.674.1779.170

Career Total

SezonGoalsAssistsYellow CardsRed CardsAppearancesWin RatioDraw RatioLoss RatioOwn Goals
Toamna 2017000050.000.00100.000
Primavara 2017200040.0025.0075.000
Toamna 20163000757.140.0042.860
Toamna 2018000030.000.00100.000
Primavara 2018000050.000.00100.000
Total50002416.674.1779.170

Rezultate

Cupa Catholica la Fotbal
Toamna 2018

Cupa Catholica la Fotbal
Toamna 2018
Oratoriul Sf Leonardo Murialdo

Cupa Catholica la Fotbal
Toamna 2018
Oratoriul Sf Leonardo Murialdo

L1 P 2018
Primavara 2018
Oratoriul Sf Leonardo Murialdo

L1 P 2018
Primavara 2018
Oratoriul Sf Leonardo Murialdo

L1 P 2018
Primavara 2018
Oratoriul Sf Leonardo Murialdo

L1 P 2018
Primavara 2018
Oratoriul Sf Leonardo Murialdo

L1 P 2018
Primavara 2018
Oratoriul Sf Leonardo Murialdo

L1 P 2018
Primavara 2018
Oratoriul Sf Leonardo Murialdo

L1 P 2018
Primavara 2018
Oratoriul Sf Leonardo Murialdo

Liga 1 Toamna 2017
Toamna 2017
Oratoriul Sf Leonardo Murialdo

Liga 1 Toamna 2017
Toamna 2017
Oratoriul Sf Leonardo Murialdo

Liga 1 Toamna 2017
Toamna 2017
Oratoriul Sf Leonardo Murialdo

Liga 1 Toamna 2017
Toamna 2017
Oratoriul Sf Leonardo Murialdo

Liga 1 Toamna 2017
Toamna 2017

Liga 1 2017
Primavara 2017
Oratoriul Sf Leonardo Murialdo

Liga 1 2017
Primavara 2017
Oratoriul Sf Leonardo Murialdo

Liga 1 2017
Primavara 2017
Oratoriul Sf Leonardo Murialdo

Liga 1 2017
Primavara 2017
Oratoriul Sf Leonardo Murialdo

Liga 1 2017
Primavara 2017
Oratoriul Sf Leonardo Murialdo

Liga a 2 a 2016
Toamna 2016
Oratoriul Sf Leonardo Murialdo

Liga a 2 a 2016
Toamna 2016

Liga a 2 a 2016
Toamna 2016
Oratoriul Sf Leonardo Murialdo

Liga a 2 a 2016
Toamna 2016
Oratoriul Sf Leonardo Murialdo

Liga a 2 a 2016
Toamna 2016
Oratoriul Sf Leonardo Murialdo

Liga a 2 a 2016
Toamna 2016
Oratoriul Sf Leonardo Murialdo

Liga a 2 a 2016
Toamna 2016
Oratoriul Sf Leonardo Murialdo

FOTBAL&FOTBAL