BLAJ MARIAN

#
Nume
BLAJ MARIAN
Nationality
rou România
Current Team
DIECEZA RC BUCURESTI, SFANTA TEREZA
Past Teams
CDPT, SACERDOTES
Leagues
Liga a 2 a 2017, Liga a 2 a Toamna 2017, Calix Sacerdotum, L1 P 2018, Calix Sacerdotum 2017, Calix Sacerdotum 2018, Liga a 2 a 2016
Sezoane
Toamna 2017, Primavara 2017, Toamna 2016, Toamna 2018, Primavara 2018
Varsta
31

Liga a 2 a 2017

SezonClubGoalsAssistsYellow CardsRed CardsAppearancesWin RatioDraw RatioLoss RatioOwn Goals
Primavara 2017CDPT1000560.000.0040.000
Total-1000560.000.0040.000

Liga a 2 a Toamna 2017

SezonClubGoalsAssistsYellow CardsRed CardsAppearancesWin RatioDraw RatioLoss RatioOwn Goals
Toamna 2017CDPT3000520.000.0080.000
Total-3000520.000.0080.000

Liga a 2 a 2016

SezonClubGoalsAssistsYellow CardsRed CardsAppearancesWin RatioDraw RatioLoss RatioOwn Goals
Toamna 2016SACERDOTES0000520.0020.0060.000
Total-0000520.0020.0060.000

L1 P 2018

SezonClubGoalsAssistsYellow CardsRed CardsAppearancesWin RatioDraw RatioLoss RatioOwn Goals
Primavara 2018SFANTA TEREZA000050.000.00100.000
Total-000050.000.00100.000

Calix Sacerdotum 2017

SezonClubGoalsAssistsYellow CardsRed CardsAppearancesWin RatioDraw RatioLoss RatioOwn Goals
Toamna 2017DIECEZA RC BUCURESTI4000540.000.0060.000
Total-4000540.000.0060.000

Calix Sacerdotum 2018

SezonClubGoalsAssistsYellow CardsRed CardsAppearancesWin RatioDraw RatioLoss RatioOwn Goals
Toamna 2018DIECEZA RC BUCURESTI2000540.000.0060.000
Total-2000540.000.0060.000

Calix Sacerdotum

SezonClubGoalsAssistsYellow CardsRed CardsAppearancesWin RatioDraw RatioLoss RatioOwn Goals
Toamna 2016DIECEZA RC BUCURESTI9000450.0025.0025.000
Total-9000450.0025.0025.000

Career Total

SezonGoalsAssistsYellow CardsRed CardsAppearancesWin RatioDraw RatioLoss RatioOwn Goals
Toamna 201770001030.000.0070.000
Primavara 20171000560.000.0040.000
Toamna 20169000933.3322.2244.440
Toamna 20182000540.000.0060.000
Primavara 2018000050.000.00100.000
Total190003432.355.8861.760

Rezultate

Calix Sacerdotum 2018
Toamna 2018

Calix Sacerdotum 2018
Toamna 2018

Calix Sacerdotum 2018
Toamna 2018
Sala de sport UBB

Calix Sacerdotum 2018
Toamna 2018
Sala de sport UBB

Calix Sacerdotum 2018
Toamna 2018
Sala de sport UBB

L1 P 2018
Primavara 2018
Oratoriul Sf Leonardo Murialdo

L1 P 2018
Primavara 2018
Oratoriul Sf Leonardo Murialdo

L1 P 2018
Primavara 2018
Oratoriul Sf Leonardo Murialdo

L1 P 2018
Primavara 2018
Oratoriul Sf Leonardo Murialdo

L1 P 2018
Primavara 2018
Oratoriul Sf Leonardo Murialdo

L1 P 2018
Primavara 2018
Oratoriul Sf Leonardo Murialdo

L1 P 2018
Primavara 2018
Oratoriul Sf Leonardo Murialdo

Liga a 2 a Toamna 2017
Toamna 2017
Oratoriul Sf Leonardo Murialdo

Liga a 2 a Toamna 2017
Toamna 2017

Liga a 2 a Toamna 2017
Toamna 2017

Calix Sacerdotum 2017
Toamna 2017

Calix Sacerdotum 2017
Toamna 2017
GIROC

Calix Sacerdotum 2017
Toamna 2017
GIROC

Calix Sacerdotum 2017
Toamna 2017
GIROC

Calix Sacerdotum 2017
Toamna 2017
GIROC

Liga a 2 a Toamna 2017
Toamna 2017

Liga a 2 a Toamna 2017
Toamna 2017

Liga a 2 a 2017
Primavara 2017
Oratoriul Sf Leonardo Murialdo

Liga a 2 a 2017
Primavara 2017
Oratoriul Sf Leonardo Murialdo

Liga a 2 a 2017
Primavara 2017
Oratoriul Sf Leonardo Murialdo

Liga a 2 a 2017
Primavara 2017
Oratoriul Sf Leonardo Murialdo

Liga a 2 a 2017
Primavara 2017
Oratoriul Sf Leonardo Murialdo

Calix Sacerdotum
Toamna 2016

Calix Sacerdotum
Toamna 2016

Calix Sacerdotum
Toamna 2016

Calix Sacerdotum
Toamna 2016

Liga a 2 a 2016
Toamna 2016

Liga a 2 a 2016
Toamna 2016
Oratoriul Sf Leonardo Murialdo

Liga a 2 a 2016
Toamna 2016
Oratoriul Sf Leonardo Murialdo

Liga a 2 a 2016
Toamna 2016
Oratoriul Sf Leonardo Murialdo

Liga a 2 a 2016
Toamna 2016
Oratoriul Sf Leonardo Murialdo

FOTBAL&FOTBAL