claudiu's Posts

Program – Ziua a III a

      Ora Miercuri 15.08.2018 07:30 Micul Dejun 8:15 Pregatire pentru drumetie 9:00 Plecare la Gara 11:00 – 15:00 Drumetie pe Tampa 13:00 Pranz 16:00 Plecare spre Predeal 18:00 Liturghie Hram Predeal 19:30 Cina 20:30 Program de seara 22:00 Stingerea »

Program- Ziua a II a

      Ora Marti 14.08.2018 07:30 Micul Dejun 8:15 Pregatire plecare la Paradisul Acvatic 9:00 Plecare la Gara 11:00 – 17:00 Paradisul Acvatic 13:00 Pranz 18:30 Plecare spre Predeal 19:30 Cina 20:30 Program de seara 22:00 Stingerea »

Echipe CSR Summer Camp 2018

    Aici gasiti impartirea pe echipe   »

Program – Ziua 1

  Programul primei zile de tabara, Luni 13.08.2018, este urmatorul   Ora Luni 13.08.2018 09:20 Intalnirea in Gara de Nord 10:00 – 12:00 Calatoria spre Predeal 09:30 -12:00 Football Championship, Capture the Flag 12:30 Cazarea 13:00 Pranz 14:00 – 16:30 Timp liber 16:30 – 18:30 Jocuri de Cunoastere 19:00 Cina 20:00 – 22:00 Program de seara 22:30 Stingerea »

Schedule – Day 7

          The program for Friday 03.08.2018 is the following:   Hour Friday 03.08.2018 7:30 – 8:00 Wake up 08:00 – 09:00 Breakfast 09:30 -12:00 Football Championship, Capture the Flag 13:00 LUNCH 15:00 – 17:00 Creative recycling 19:00 DINNER 20:30 – 22:30 Closing ceremony, disco »

Schedule – Day 6

  The program for Thursday 02.08.2018 is the following:   Hour Thursday 02.08.2018 Please bring the Official T Shirt of the Camp( Green) 7:30 – 8:00 Wake up 08:00 – 08:30 Breakfast 09:00 -10:45 Trip to Bran Castle & Brasov 11:45 – 14:15 Hike Tampa + Lunch 14:30 – 16:30 Treasure Hunt & Geocache 16:30 – 18:00 Free Time 19:30 Dinner 21:00 – 22:30 ... »

Schedule – Day 5

  The program for Wednesday 01.08.2018 is the following:   Hour Wednesday 01.08.2018 08:00 – 09:00 breakfast 09:30 – 17:30  Aquatic Park LUNCH – Sandwiches 19:00 DINNER 20:00 – 22:00 Games night 22:00 – 22:15 Romania 23:00 meeting of  the delegation leaders »

Schedule – Day 4

      The program for Tuesday 31.07.2018 is the following:   Hour Tuesday 31.07.2018 7:30 – 8:00 wake up 08:00 – 08:45 breakfast 09:30 – 11:30 Sport Activities Location Group 1 Climbing Hotel Sport Group 2 Volleyball Hotel Sport Group 3 Bubble Footbal Grass Court Group 4 Mountain Bike Hotel Sport 13:00 – 15:00 LUNCH 15:00 – 17:00 Sport Activities G... »

Schedule – Day 3

    The program for Monday 30.07.2018 is the following:   Hour Monday 30.07.2018 7:30 – 8:00 Wake up 08:00 – 08:45 Breakfast 08:45 – 09:00 morning prayer 09:00 – 11:00 Sport Activities Location Group 1 Bubble Footbal Grass Court Group 2 Mountain Bike Hotel Sport Group 3 Climbing Hotel Sport Group 4 Volleyball Hotel Sport 13:00 – 15:00 LUNCH 15:00 –... »

Schedule – Day 2

        The program for Sunday 29.07.2018 is the following:   Sunday Hour 29.07.2018 7:30 – 8:00 Wake up 08:00 – 08:45 Breakfast 09:00 – 09:15 Departure to Bucharest 10:30 – 11:30 Mass in the Cathedral 12:00 – 13:00 LUNCH – Sandwiches 14:00 – 20:00 14:30 Visit of the Green House in Bucharest 15:30 – 16:00 Departure towards Fundata ... »

Page 1 of 29123»
FOTBAL&FOTBAL