SAVU ALEXANDRU

#
Nume
SAVU ALEXANDRU
Nationality
rou România
Current Team
REGINA SF ROZARIU
Past Teams
BULGARII CATOLICI, REGINA SF ROZARIU
Leagues
Liga 1 Toamna 2017, L1 P 2018, Liga 1 2017, Liga 1 2016, Cupa Catholica la Fotbal
Sezoane
Toamna 2017, Primavara 2017, Toamna 2016, Toamna 2018, Primavara 2018
Varsta
36

Liga 1 Toamna 2017

SezonClubGoalsAssistsYellow CardsRed CardsAppearancesWin RatioDraw RatioLoss RatioOwn Goals
Toamna 2017REGINA SF ROZARIU6000666.670.0033.330
Total-6000666.670.0033.330

Liga 1 2017

SezonClubGoalsAssistsYellow CardsRed CardsAppearancesWin RatioDraw RatioLoss RatioOwn Goals
Primavara 2017REGINA SF ROZARIU3000540.0040.0020.000
Total-3000540.0040.0020.000

Liga 1 2016

SezonClubGoalsAssistsYellow CardsRed CardsAppearancesWin RatioDraw RatioLoss RatioOwn Goals
Toamna 2016REGINA SF ROZARIU4000742.8614.2942.860
Total-4000742.8614.2942.860

L1 P 2018

SezonClubGoalsAssistsYellow CardsRed CardsAppearancesWin RatioDraw RatioLoss RatioOwn Goals
Primavara 2018BULGARII CATOLICI4001742.8614.2942.860
Total-4001742.8614.2942.860

Cupa Catholica la Fotbal

SezonClubGoalsAssistsYellow CardsRed CardsAppearancesWin RatioDraw RatioLoss RatioOwn Goals
Toamna 2018REGINA SF ROZARIU8000580.000.0020.000
Total-8000553.3313.3333.330

Career Total

SezonGoalsAssistsYellow CardsRed CardsAppearancesWin RatioDraw RatioLoss RatioOwn Goals
Toamna 20176000666.670.0033.330
Primavara 20173000540.0040.0020.000
Toamna 20164000742.8614.2942.860
Toamna 20188000580.000.0020.000
Primavara 20184001742.8614.2942.860
Total250013053.3313.3333.330

Rezultate

Cupa Catholica la Fotbal
Toamna 2018
Oratoriul Sf Leonardo Murialdo

Cupa Catholica la Fotbal
Toamna 2018
Oratoriul Sf Leonardo Murialdo

Cupa Catholica la Fotbal
Toamna 2018
Oratoriul Sf Leonardo Murialdo

Cupa Catholica la Fotbal
Toamna 2018

Cupa Catholica la Fotbal
Toamna 2018
Oratoriul Sf Leonardo Murialdo

L1 P 2018
Primavara 2018
Oratoriul Sf Leonardo Murialdo

L1 P 2018
Primavara 2018
Oratoriul Sf Leonardo Murialdo

L1 P 2018
Primavara 2018
Oratoriul Sf Leonardo Murialdo

L1 P 2018
Primavara 2018
Oratoriul Sf Leonardo Murialdo

L1 P 2018
Primavara 2018
Oratoriul Sf Leonardo Murialdo

L1 P 2018
Primavara 2018
Oratoriul Sf Leonardo Murialdo

L1 P 2018
Primavara 2018
Oratoriul Sf Leonardo Murialdo

Liga 1 Toamna 2017
Toamna 2017
Oratoriul Sf Leonardo Murialdo

Liga 1 Toamna 2017
Toamna 2017
Oratoriul Sf Leonardo Murialdo

Liga 1 Toamna 2017
Toamna 2017
Oratoriul Sf Leonardo Murialdo

Liga 1 Toamna 2017
Toamna 2017
Oratoriul Sf Leonardo Murialdo

Liga 1 Toamna 2017
Toamna 2017
Oratoriul Sf Leonardo Murialdo

Liga 1 Toamna 2017
Toamna 2017
Oratoriul Sf Leonardo Murialdo

Liga 1 Toamna 2017
Toamna 2017
Oratoriul Sf Leonardo Murialdo

Liga 1 2017
Primavara 2017
Oratoriul Sf Leonardo Murialdo

Liga 1 2017
Primavara 2017
Oratoriul Sf Leonardo Murialdo

Liga 1 2017
Primavara 2017
Oratoriul Sf Leonardo Murialdo

Liga 1 2017
Primavara 2017
Oratoriul Sf Leonardo Murialdo

Liga 1 2017
Primavara 2017
Oratoriul Sf Leonardo Murialdo

Liga 1 2016
Toamna 2016
Oratoriul Sf Leonardo Murialdo

Liga 1 2016
Toamna 2016
Oratoriul Sf Leonardo Murialdo

Liga 1 2016
Toamna 2016
Oratoriul Sf Leonardo Murialdo

Liga 1 2016
Toamna 2016
Oratoriul Sf Leonardo Murialdo

Liga 1 2016
Toamna 2016
Oratoriul Sf Leonardo Murialdo

Liga 1 2016
Toamna 2016
Oratoriul Sf Leonardo Murialdo

Liga 1 2016
Toamna 2016
Oratoriul Sf Leonardo Murialdo

FOTBAL&FOTBAL